Tead hea tootlikkusega objekti, soovita seda meile ühise rahastamise korraldamiseks?Anna meile objekti kohta infot ning aitame sul leida kaasinvestoreid. Sinu tootlikus sellest ei vähene ning objekti haldamise, rentnike otsimise ja muude tegevustega seotud ülesanded võtame enda peale.

Võta ühendust

Miks investeerida koos meiega

Keskendume renditurule ja kinnisvara väärtuse kasvule, mitte arendusele

Meie eesmärgiks on pakkuda investoritele võimalust teenida tulu kinnisvara omamise pealt. Kogu tulu, mida kinnisvara toodab, läheb proportsionaalselt investorite vahel jagamisele. Investeerimisperioodi jooksul teenib objekt peamiselt renditulu ning lõpus müügitulu, kus kasum tekib kinnisvara kasvust.

Sellise investeeringu risk on oluliselt madalam kui kinnisvara arendusse või aktsiaturgudele investeerimisel ning pikaajaliseks investeeringuks hästi sobiv.

Pangalaene ei kaasata = ei ole arusaamatusi tagatisega

Tehingute tegemiseks ei kaasa me pangalaene, objekt läheb töösse, kui kogu vajalik ostusumma tuleb investoritelt. Nii ei ole segadust muidu palju küsimusi tekitanud tagatisega. Soetatud objekt kuulub täielikult investeeringu teinud isikutele.

Iga investor käsutab oma osa vastavalt oma soovile. Vajadusel saad meie keskkonna kaudu oma investeeringust väljuda enne investeerimisperioodi lõppu, sealjuures kaotamata vahepeal teenitud tulu.

Investeering hakkab tulu tootma kohe, kui objektil on rentnik ja rahavoog

Objekti renditulu jaguneb igakuiselt proportsionaalselt kõikide investorite vahel kohe, kui rentnik on leitud. Selliselt hakkab sinu investeering ennast tagasi teenima kohe, mitte peale arendusobjekti valmimist ja müüki.

Et peale objekti soetamist panna investeering võimalikult kiiresti raha teenima, ostame juba valmis ja korralikke elu- ning äripindasid. Piirkonna ja objekti valmise juures on meil abiks RE/MAX kinnisvarabüroo eksperdid.


Teeme koostööd ühe maailma suurima kinnisvara-maaklerite ettevõttega RE/MAX

RE/MAX kinnisvarabüroo abiga otsime potentsiaalseid investeerimisobjekte ning hoiame silma peal nii kohalikul kinnisvaraturul kui ka teistel Euroopa linnadel. Iga otsus on hoolikalt läbi mõeldud ja põhjendatud inimeste poolt, kes selles maailmas igapäevaselt sees.

Koosta omale sobiv ja mitmekülgne investeeringute portfell

Oma keskkonna kaudu hakkame pakkuma investeerimisvõimalusi erinevates Euroopa linnades paiknevatesse kinnisvara objektidesse. Nii saad kokku panna omale sobiva portfelli ja hajutada riske.

Edastama sulle iga kvartal ülevaate toimunust ning meie edasistest plaanidest

Hoiame sind sinu investeeringutega seotud infoga kursis, tehes kvartaalseid ülevaateid. Lisaks toome välja kommentaarid kinnisvaraturu hetkeseisu kohta. Ning pakume välja uusi investeerimisvõimalusi sinu portfelli täiendamiseks.


Kuidas protsess välja näeb

Samm 1

City NOW valib välja soetatava kinnisvaraobjekti, teeb finantsskeemi ning pakub selle välja investoritele rahastamiseks.

Samm 2

Investorid teevad panuseid kas ja kui suure osalusega on nad nõus kinnisvara soetamisel osalema.

Samm 3

Investeeringu täitumisel soetab City NOW antud kinnisvaraobjekti.

Samm 4

City NOW korraldab kinnisvara hoolduse/halduse ning leiab üürniku.

Samm 5

Investeeritud kinnisvara projektist saavad investorid vastavalt osalusemäärale, igakuiselt renditulu.

Samm 6

Investeerimisperioodi lõpus realiseeritakse vara City NOW meeskonna poolt.

Samm 7

Peale müügitehingu toimumist kantakse investoritele üle osa müügihinnast vastavalt nende osalusemäärale.

Tagasiside

Levinud küsimused ja vastused

Mis tasud lähevad maha haldamise eest? Kas need on ROI-sse sisse arvestatud?

Kas ma saan oma investeeringust ka perioodi vältel väljuda?

Kui kaua võtab investeeringust väljumine aega?

Mille järgi investeerimisobjekti müük otsustatakse? Mida tehakse, kui see ei ole veel otstarbekas?

Investeerimisobjekt müüakse investeerimisperioodi lõpus ja investeerimisperiood on algusest peale paigas. Juhul kui see ei peaks olema otstarbekas võidakse teha nö refinantseerimine ja siis saab iga investor otsustada kas jätkab või väljub.

Kuidas on investeerimine juriidiliselt lahendatud?

Iga objekti soetamiseks luuakse eraldi juriidiline keha (projekti ettevõte), millel puudub majandustegevus ja mille ainuke funktsioon on omada vastavat kinnisvara objekti. Investeerimisel sõlmivad investorid selle projekti ettevõttega laenulepingu. Kinnisvara haldust ja muid toiminguid tehakse läbi haldusettevõtte, mis sõlmib vastava lepingu projekti ettevõttega. Eesmärk on, et investorite vara oleks võimalikult eraldatud ja kaitstud ning samas jääks alles paindlikus, nt investeeringust väljuda.

Kui palju on minul õigust projekti vältel otsustes kaasa rääkida?

Meie keskkonna idee on teha kinnisvarasse investeerimine lihtsaks nagu hotelli broneerimine internetis. Kogu haldamise, rentnike otsimise ja müügi korraldab City NOW. Ehk, investoreid otseselt otsustusprotsessi ei kaasata, aga hea nõu kuulame alati ära ja võimalusel rakendame.

Kas tagatis on investeeringuga seotud? Mis saab, kui investeering miinusesse läheb?

Ilmselgelt on iga investeeringuga seotud ka riskid. Kinnisvara hind muutub käsikäes majandusega, kuid kuna tegemist on pikaajalise investeeringuga, siis lühiajalised kõikumised lõpptulemust ei mõjuta. Aga, kui investeering on investeerimisperioodi lõpuks miinuses, siis on tootlus negatiivne, mida kompenseerib perioodi jooksul teenitud renditulu.

Kui suurel hulgal kasutatakse pangalaene? Mis tingimustel?

Pangalaene ei kasutata, kogu vajaminev raha kogutakse kokku investoritelt. Ka ei koormata investeerimisobjekti ühegi muu nõude või kohustusega. Ehk, investeerimisobjekti vastu on nõuded ainult investoritel.

Kuidas ja kui tihti saan toimuvast ülevaate?

Investoreid teavitatakse igast olulisemast sündmusest, nt üürilepingu sõlmimisest jms. Lisaks antakse perioodiliselt kord kvartalis ülevaade objektidega toimuvast.

Mis saab projektist ülepakkumise korral?

Investeeringud võetakse arvesse investeerimistaotluste laekumise järjekorras. Ülepakkumise korral tagastatakse hilisematele investoritele nende vahendid, mida soovi korral on võimalik paigutada mõnda teise objekti.

Mis saab projektist alapakkumise korral?

Alapakkumise korral objekti ei soetata ning investoritele tagastatakse nende vahendid. City NOW pakub välja järgmise investeerimisobjekti panustamiseks.

Kes on CITY NOW! Meeskonnas

Eivinas Guzas Majandusjuht

Tel: +372 502 2883
E-mail: eivinas@citynow.eu

Eivinas on City NOW kaasasutaja. Ta vastutab investeeringu saanud objektide haldamise ning iseteeninduskeskkonna arendamise eest. Samuti tegeleb võimalike investeerimisobjektide hindamisega.

Eivinas on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli võrgurakenduste eriala. Karjäär on suures osas seotud IT valdkonnaga, mille jooksul on ta tarkvara arendanud mitmetes rahvusvahelistes organisatsioonides ja ettevõtetes nagu OECD, Skype, Küberkaitsekeskus jmt. Nende koostööprojektide raames on Eivinas palju külastatud Soomet ja Prantsusmaad.

Raivar Vaher Investeeringute juht

Tel: +372 5646 6661
E-mail: raivar@citynow.eu

Raivar on City NOW kaasasutaja ning vastutab igapäevaselt City NOW uute ärisuundade ja võimalike investeerimiobjektide eest. Raivar aitab investoritel oma investeeringutelt maksimaalset tulu saada.

Varasemalt on Raivar tegelenud IT valdkonnas seadmete finantseerimisega ning alternatiivsed finantseerimismudelid on Raivarile tuttavad.

Top